LED-valonheitin himmennystoiminnolla CONNECT NOVA-10 Nova-10
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Scangrip CONNECT -työvalot perustuvat CAS-järjestelmään ja ovat lisäksi yhteensopivia kaikkien johtavien sähkötyökaluvalmistajien 18 V akkujen kanssa.
Akkukäyttöinen, suurtehoinen LED-valonheitin himmennystoiminnolla. Painevaletusta alumiinista valmistettu kotelo on erittäin tukeva ja
kestää voimakkaita iskuja ja tärinää. Käytettäväksi CAS 12 V ja 18 V -akuilla,
johtavien sähkötyökaluvalmistajien 18 V akuilla tai suoraan SCANGRIP®-
virtalähteeseen liitettynä.
- BLUETOOTH-valonsäätimellä voit sytyttää ja sammuttaa jopa neljä lamppua ja säätää valovirtaa viidessä portaassa kulloiseenkin työtehtävään.
- Irrotettavalla diffuusorilla.
- Integroitu kantokahva ja uusi jalusta joustavaan suuntaamiseen sekä suoraan asennukseen SCANGRIP®-jalustaan tai magneettipidikkeellä.
Toimitussisältö
Lamput toimitetaan ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut, laturit ja verkkolaitteet johdollista virransyöttöä varten löytyvät kohdista 073870–073890 ja 081249.
Toiminto
IP65: Suojaus huuhteluvedeltä kaikista suunnista ja suoja pölyn tunkeutumiselta (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Scangrip CONNECT -työvalot perustuvat CAS-järjestelmään ja ovat lisäksi yhteensopivia kaikkien johtavien sähkötyökalujen valmistajien 18 V akkujen kanssa.
Akkukäyttöinen suurteho-LED-valonheitin himmennystoiminnolla. Painevaletusta alumiinista valmistettu kotelo on erittäin tukeva ja
kestää voimakkaita iskuja ja tärinää. Käyttöön CAS 12 V ja 18 V
akkujen, johtavien sähkötyökalujen valmistajien 18 V akkujen tai suoran liitännän kanssa SCANGRIP®-
virtalähteeseen.
- BLUETOOTH-valonohjaimella voit sytyttää ja sammuttaa jopa neljä valaisinta ja säätää valovirtaa viidessä portaassa kulloiseenkin työtehtävään.
- Irrotettavalla diffuusorilla.
- Integroitu kantokahva ja uusi jalustajalka joustavaan suuntaukseen sekä suoraan asennukseen SCANGRIP®-jalustaan tai magneettipidikkeellä.
Toimitussisältö
Valaisimet toimitetaan ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut, laturit ja verkkolaitteet kaapelilla tapahtuvaan virransyöttöön löytyvät kohdista 073870–073890 ja 081249.
Tekniset tiedot
| IP-suojausluokka | IP 65 |
|---|---|
| Valovirta | 1000–10000 lm |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 305 mm |
| Akun jännite | 12 V; 18 V; 12 V; 18 V; 12 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Kokonaiskorkeus | 290 mm |
| Kokonaisleveys | 125 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081234NOVA-10 |
|---|---|
| EAN | 5708997006733 |