LED-työvalonheitin himmennystoiminnolla CAS NOVA-2 Nova-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Scangripâ
- Tuotenumero
- G081240NOVA-2
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
LED-työvalaisin himmennystoiminnollaToimintoIP30: Suojaus vieraiden esineiden tunkeutumista vastaan, kun ⌀ > 2,5 mm, mutta työkalut ja johdot tulee pitää etäällä; lisäksi ei suojausta vettä vastaan.
Rakenne
Cordless Alliance System (CAS) on johtavien sähkötyökalumerkkien valmistajista riippumaton akkujärjestelmä.
Akkukäyttöinen suurtehoinen LED-valonheitin himmennystoiminnolla. Suulakepuristetusta alumiinivalusta valmistettu kotelo on erittäin vankka ja kestää voimakkaita iskuja, kolhuja ja tärinää. Käyttö CAS 12 V tai 18 V -akuilla tai suoraan liittämällä SCANGRIP®-virtalähteeseen (lisävaruste).
Toimitussisältö
Valaisimet toimitetaan ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut, laturit ja verkkolaitteet johdollista virransyöttöä varten löytyvät numeroista 081246–081249.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Valonheitin |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 30 |
| Valovirta | 200–2000 lm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 163 mm |
| Akun jännite | 12 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Kokonaiskorkeus | 163 mm |
| Kokonaisleveys | 63 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081240NOVA-2 |
|---|---|
| EAN | 5708997361009 |