LED-valonheitin himmennystoiminnolla CONNECT NOVA-2 Nova-2
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Scangrip CONNECT -työvalaisimet perustuvat CAS-järjestelmään ja ovat lisäksi yhteensopivia kaikkien johtavien sähkötyökalujen valmistajien 18 V akkujen kanssa.
Akkukäyttöinen, suuren kapasiteetin LED-valonheitin himmennystoiminnolla. Painevaletusta alumiinista valmistettu kotelo on erittäin kestävä ja
vastustuskykyinen voimakkaita iskuja ja tärinää vastaan. Käytettäväksi CAS 12 V ja 18 V
akuilla, johtavien sähkötyökalujen valmistajien 18 V akuilla tai suoraan liitettynä SCANGRIP®-
virtalähteeseen.
Toimitussisältö
Valaisimet toimitetaan ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut, laturit ja verkkolaitteet kaapelilla tapahtuvaan virransyöttöön löytyvät kohdista 073870–073890 ja 081249.
Toiminto
IP30: Suojaus vierasesineiden tunkeutumista vastaan, kun ⌀ > 2,5 mm, mutta työkalut ja johdot on pidettävä etäällä, eikä suojaa vedeltä ole.
Rakenne
Scangrip CONNECT -työvalot perustuvat CAS-järjestelmään ja ovat lisäksi yhteensopivia kaikkien johtavien sähkötyökalujen valmistajien 18 V akkujen kanssa.
Akkukäyttöinen suurteho-LED-valonheitin himmennystoiminnolla. Painevaletusta alumiinista valmistettu runko on erittäin vankka ja
kestää voimakkaita iskuja ja tärinää. Käyttö CAS 12 V ja 18 V
akuilla, johtavien sähkötyökalujen valmistajien 18 V akuilla tai suoraan liitettynä SCANGRIP®
virtalähteeseen.
Toimitussisältö
Valaisimet toimitetaan ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut, laturit ja verkkolaitteet johdollista virransyöttöä varten löytyvät kohdista 073870–073890 ja 081249.
Tekniset tiedot
| IP-suojausluokka | IP 30 |
|---|---|
| Valovirta | 200–2000 lm |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 163 mm |
| Akun jännite | 12 V; 18 V; 12 V; 18 V; 12 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Kokonaiskorkeus | 163 mm |
| Kokonaisleveys | 63 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081232NOVA-2 |
|---|---|
| EAN | 5708997006719 |