LED-konevalaisin pyöreä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kestävät LED-konevalaisimet, alumiinirunko ja satinoitu akryylilasi, joka takaa tasaisen 160 asteen valaistuksen.
- Vähän heijastuksia, ei häikäisyä ja värisemätön toiminta.
- Liitäntä 24 V:n teholähteeseen tai 24 V:n koneohjaukseen.
Käännettävissä.
Toimituksen sisältö
Mukana kumipäällysteinen magneetti, verkkolaite.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäiseltä upottamiselta veteen ja pölyn sisääntunkeutumiselta (pölytiivis) ja täydellinen kosketussuojaus.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Konevalaisin |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 300 lm |
| Valoteho | 3 W |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Pään ⌀ | 40 mm |
| Kokonaispituus | 140 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081435 |
|---|---|
| EAN | 4260131235474 |