LED-työpistevalaisin Eleohjauksella 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Bauer & böcker
- Tuotenumero
- G08140910
- Varastotilanne
- 22kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Innovatiivinen työpistevalaisin, eleohjaus valaisimen päässä päälle- ja poiskytkentää sekä himmennystä varten. Värilämpötilaa voidaan muuttaa tarpeen mukaan. Valaisinta voidaan käyttää monipuolisesti eri käyttöalueilla.
- Vahva magneettijalka.
- Tasainen homogeeninen ja vähäheijastuksinen 120°:n valaisu.
- Ei häikäise eikä välky.
- Valoväri kylmän valkoisesta lämpimään valkoiseen, muutettavissa valaisimen päässä olevasta anturista.
Toimituksen sisältö
Sisältää 250 V:n verkkolaitteen.
Ohje
Sopivat pöytäliittimet ja magneettipitimet löytyvät numeroista 081418/081419.
Toiminto
IP65: Suojaus kaikista suunnista tulevalta vesisuihkulta ja pölyn sisääntunkeutumiselta (pölytiivis) ja täydellinen kosketussuojaus.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pöytävalaisin / työpistevalaisin |
|---|---|
| Paino | 760 g |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 750 mm |
| IP-suojausluokka | IP 65 |
| Valovirta | 960 lm |
| Värilämpötila | 2700–5500 K |
| Magneettijalan ⌀ | 66 mm |
| Lampun pään leveys | 30 mm |
| Lampun pään korkeus | 10 mm |
| Lamppupään syvyys | 210 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08140910 |
|---|---|
| EAN | 4260131239366 |