Leveä perushyllystö Syvyys 400 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuvaus
Laajennusmitat:
Perusrunko: nimellispituus + 60 mm
Laajennusrunko: nimellispituus + 6 mm
Rungon kokonaispituus: nimellissyvyys + 36 mm
Pylväiden korkeus: 65 mm
Rakenne
Sinkityt T-profiilirungot. Hyllyt sinkitystä teräslevystä, tyyppiä MULTIplus 250. Hyllyt säädettävissä 25 mm jaolla. Poikkipalkit on helppo työntää paikoilleen nopeaa asennusta varten. Suurin kuorma hyllyä kohti: 400 kg.
Osastokuorma: korkeudella 2000 mm 1200 kg, 2500 mm 1600 kg, 3000 mm 2000 kg.
Käyttötiedot
Tilaa vievien esineiden ja suuritilavuuksisten tavaroiden varastointiin. Lyhyet käsittelymatkat, koska hyllystöä voidaan käyttää molemmilta puolilta.
Huomautus
- Lokeron leveyden mukaan hyllyt käytetään jaettuina.
Segmentit: 750 mm ja 1000 mm. - Lattia- ja seinäkiinnikkeet eivät sisälly toimitukseen. Sopiva lattia-ankkurointi nro 990854.
- Leveät hyllystöt WS 2000 ovat yhteensopivia hyllystöjen nro 990500–990554 kanssa, jotka voidaan tilata useammilla mitoilla ja komponenteilla. Esittelemme mielellämme lisää vaihtoehtoja. Kysy lisätietoja.
- Vapaa nurjahduspituus (K) ei saa olla yli 600 mm. Sallittua osastokuormaa on pienennettävä tämän hyllypaksuuden osuuden verran.
- Toimitetaan kokoamattomana, koska se helpottaa kuljetusta. Toimitetaan kokoamattomana.
Tekniset tiedot
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 400 kg |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Leveä hyllyteline |
| Materiaali | sinkitty |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Asennustapa | Hyllystö |
| Tuotenimen attribuutti | Syvyys 400 mm |
| Hyllytason paksuus | 40 mm |
| Syvyys | 437 mm |
| Leveys | 1560 mm |
| Pylvään korkeus | 65 mm |
| Korkeus | 2000 mm |
| Syvyys | 437 mm |
| Leveys | 2560 mm |
| Korkeus | 2000 mm |
| Hyllyn korkeus | 2000 mm |
| Hyllytelineen leveys | 2500 mm |
| Hyllykonstruktio | Perushyllystö |
| Hyllytason syvyys | 400 mm |
| Hyllystön syvyys | 400 mm |
| Enimmäiskenttäkuorma | 1200 kg |
| Korotuskorkeus perusjalustan leveys | 2560 mm |
| Asiakkaan asennus | kyllä |
| Hyllytason leveys | 2500 mm |
| Materiaalin varastotaso | Sinkitty teräslevy |
| Varastotasojen lukumäärä | 3 |
| Kuorma per hyllytaso | 400 kg |
| Kuorma per hyllytaso | 400 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 990700 |
|---|---|
| EAN | 4004514200129 |