Perushyllykehikko, syvyys 400 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuvaus
Lisämitat:
Perushyllykehikko: nimellispituus + 60 mm
Lisäkehikko: nimellispituus + 6 mm
Kokonaisrungon syvyys: nimellissyvyys + 36 mm
Rakenne
T-profiilirunko ja hyllytasot sinkitty. Toimitettavissa enintään 150 kg kuormalla hyllytasoa kohti. Hyllytasot säädettävissä 25 mm jaolla. Nopea asennus yksinkertaisen pistokokoonpanon ansiosta.
Kuorma kenttää kohti: korkeudella 2000 mm 1300 kg, 2500 mm 1700 kg, 3000 mm 2300 kg.
Käyttötiedot
Täydellinen teollisuuteen, käsityöammatteihin, kauppaan, hallintoon, arkistointiin ja vastaavaan optimaalista tilankäyttöä varten.
Toimitussisältö
Perushyllykehikko ristituilla. Yksi vinotuki per lisäkehikko.
Huomautus
- Puristusjalat sisältyvät toimitukseen.
- Lattia- ja seinäkiinnikkeet eivät sisälly toimitukseen.
- Sopiva lattia-ankkurointi nro 990854.
- Ristituennan vuoksi voidaan käyttää vain yhdeltä puolelta.
- Vapaa nurjahduspituus (K) ei saa olla yli 600 mm.
- Toimitetaan kokoamattomana, koska se helpottaa kuljetusta. Toimitetaan kokoamattomana.
Tekniset tiedot
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 150 kg |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Lattiahyllyteline |
| Materiaali | Sinkityt |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Asennustapa | Hyllyteline |
| Tuotenimen attribuutti | Syvyys 400 mm |
| Hyllytason paksuus | 25 mm |
| Hyllyn korkeus | 2000 mm |
| Profiilikehyksen lukumäärä | 2 |
| Hyllykonstruktio | Perushyllyteline |
| Hyllyjen lukumäärä | 5 |
| Hyllytason syvyys | 400 mm |
| Hyllystön syvyys | 400 mm |
| Hyllytason leveys | 1000 mm |
| Enimmäiskenttäkuorma | 1300 kg |
| Korotuskorkeus perusjalustan leveys | 1060 mm |
| Hyllytason leveys | 1000 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 990500 |
|---|---|
| EAN | 4004514202567 |