Kulmahyllytaso 4 kannattimella ja 4 kiilalla
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Täydellinen toimitus, sisältää 4 kannatinta ja 4 kiilaa.
Maalipinta
Harmaa, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Universal-hyllyjärjestelmän nro 990000–990025 laajennukseen.
Tekniset tiedot
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 230 kg |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylly |
| Hyllytason paksuus | 30 mm |
| Käyttöalue | Lattiahyllystö |
| Hyllytason syvyys | 500 mm |
| Paksuus | 30 mm |
| Hyllytason leveys | 500 mm |
| Sopii hyllyjärjestelmäliitäntään, syvyys | 500 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 990080 |
|---|---|
| EAN | 4045197518019 |