Hyllytelineen pylväs muovisella jalkalevyllä, kpl
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin tukevat neliöpylväät, jako 40 : 40 mm, ripustusaukoilla hyllytasojen sovittamiseksi varastoitavaan tavaraan.
40×40×2 mm, täydellisenä muovisella jalkalevyllä.
Maalipinta
Musta RAL 9005 jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Yleishyllytelineen nro 990000–990025 laajentamiseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hyllystön pylväs |
|---|---|
| Korkeus | 2004 mm |
| Korkeus | 2504 mm |
| Profiilin syvyys | 40 mm |
| Profiilin paksuus | 2 mm |
| Voidaan käyttää kulmapylväänä | kyllä |
| Profiilin leveys | 40 mm |
| Hyllyn säätö | nelisivuinen |
| Väri | hiilenmusta RAL 9005, jauhemaalattu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 990050 |
|---|---|
| EAN | 4045197517944 |