Sisäänvedetty tukijalka
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräsputkesta, 50 mm leveä, poikittaistuennalla ja kiinnikkeellä korkeussäätöä varten 25 mm:n jaolla. Jaloissa muoviset liukutassut, jotka suojaavat lattiaa. Kaapeliläpivienneillä mediajohtojen/kaapeleiden helppoon ja siistiin reititykseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Tukijalkoihin ilman taustaseinää tai koteloa tarvitaan lisäjäykkyyttä varten liitoslevyt nro 927122. Sisäänvedettyjä tukijalkoja ei saa muuttaa siirrettäviksi tukijaloiksi.
Valmiiksi asennetut työpenkit on varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tukijalka |
|---|---|
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1,5 mm |
| Syvyys | 475 mm |
| Syvyys | 475 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Paino | 6.3 kg |
| Korkeus | 800 mm |
| Sopii levyn syvyyteen | 750 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927040 |
|---|---|
| EAN | 4062406107840 |