Shadowboard
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Alumiinihylly. Voidaan ripustaa vaakasuoraan ja 45° kulmaan rei’itettyyn paneeliin sekä Mulitifix-kiskoon. Shadowboard voidaan pinota.
Toimitussisältö
Sis. 3 GARANT easyFix -peruslevyä nro 955820 koko 2.
Huomautus
Sopivia eForm-sisäkkeitä on ryhmässä 95. Yhteen Shadowboardiin sopii 2 solumuovisisäkettä kokoa 8G × 10G tai yksi sisäke kokoa 8G × 20G.
Rakenne
Alumiinihylly. Voidaan ripustaa vaaka-asentoon ja 45° kulmaan rei’itettyyn paneeliin sekä Mulitifix-kiskoon. Shadowboard on pinottavissa.
Toimitussisältö
Sisältää 3 kpl GARANT easyFix -peruslevyjä nro 955820 koko 2.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Alusta |
|---|---|
| Syvyys | 165 mm |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 512 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Tehokas syvyys | 200 mm |
| Kokonaiskorkeus | 45 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928220 |
|---|---|
| EAN | 4067263125105 |