Yläkaappi
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräslevyrunko, jossa kaksoistakaseinä (pölysuoja). Sisäpuoli, jossa □ 9×9 mm, 37 mm jaolla. Ovet kääntyvät avattaessa eteenpäin vaakasuoraan. Asennukseen pylväiden väliin nro 928010.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035,
ovet antrasiitti RAL 7016 jauhemaalattuja.
Käyttötiedot
Sopii myös seinäasennukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yläkaappi |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Syvyys | 250 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 920 mm |
| Paino | 32 kg |
| Nostokyky | 140 kg |
| Tehokas korkeus | 410 mm |
| Korkeus | 481 mm |
| Sisäleveys | 880 mm |
| Tehokas syvyys | 150 mm |
| Sopii tyypille | 1000 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928700 |
|---|---|
| EAN | 4062406117610 |