Jalusta sähköllä, korkeus 800 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräsputkesta, 50 mm leveä, poikittaistuennalla ja kiinnityksellä korkeudensäätöä varten 25 mm:n jaolla. Jalat muoviliukutuilla, suojaa lattiaa. Kaapeliläpiviennit helppoon ja asianmukaiseen mediakaapeleiden/johtojen reititykseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Teline, jossa kaksi maadoitettua pistorasiaa asennustarvikkeineen, ei sis. kaapelointia.
Huomautus
Telineeseen ilman takaseinää tai laatikostoa tarvitaan jäykisteeksi kulmalevyt nro 927122. Korkeus vastaa työtason alareunaa.
Valmiiksi asennetut työpöydät on varmistettava kaatumista vastaan.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Asenna vain niille tarkoitettuihin reikiin.
Rakenne
Teräsputkesta, leveys 50 mm, poikittaisjäykistyksellä ja kiinnityksellä korkeudensäätöön 25 mm jaolla. Jalat muoviliukujaloin, lattiaa säästävät. Kaapeliläpiviennit helppoon ja siistiin mediajohtojen/kaapeleiden reititykseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Jalusta, jossa kaksi maadoitettua pistorasiaa ja asennustarvikkeet, ei sis. kaapelointia.
Huomautus
Jalustaan ilman takaseinää tai laatikostoa tarvitaan jäykisteeksi kulmalevyt nro 927122. Korkeus vastaa työtason alapintaa.
Valmiiksi kootut työpöydät on varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Energiamoduuli |
|---|---|
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Tuotenimen attribuutti | Korkeus 800 mm |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Korkeus | 800 mm |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Sopii levyn syvyyteen | 750 mm |
| Pistorasian tyyppi | E |
| Nimellisvirta | 16 A |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927062 |
|---|---|
| EAN | 4062406755553 |