Jalusta sähkövirralla ja paineilmalla, korkeus 900 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräsputkesta, 50 mm leveä, poikkituettu ja varustettu korkeudensäädön kiinnikkeellä 25 mm jaolla. Jalat muoviliukutukineen, suojaa lattiaa. Kaapeliläpiviennit helppoon ja siistiin mediakaapeleiden/johtojen reititykseen.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Jalusta, jossa kaksi maadoitettua pistorasiaa asennustarvikkeineen, ei sis. kaapelointia.
Sis. turva-yhdenkädenliittimen, pikaliittimen NW 7,2 ja 3/8 tuuman liitäntäkierteen, enintään 10 bar.
Huomautus
Jalustaan ilman takaseinää tai laatikostoa tarvitaan jäykisteeksi kulmalevyt nro 927122. Korkeus vastaa työtason alareunaa.
Valmiiksi asennetut työpöydät on varmistettava kaatumista vastaan.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Asenna ainoastaan sille tarkoitettuihin reikiin.
Rakenne
Teräsputkesta, 50 mm leveä, poikkituennalla ja korkeudensäädön kiinnikkeellä 25 mm jaolla. Jalat muoviliukutassuilla, lattiaa säästävät. Kaapeliläpivienneillä medialiitäntöjen/kaapeleiden helppoon ja siistiin reititykseen.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Jalusta kahdella maadoitetulla pistorasialla ja asennustarvikkeilla, ei sis. kaapelointia.
Sis. turva-yhden käden liittimen, pikaliittimen NW 7,2 ja 3/8 tuuman liitäntäkierteen, enintään 10 bar.
Huomautus
Jalustaan ilman takaseinää tai laatikostoa tarvitaan jäykistykseksi liitoslevyt nro 927122. Korkeus vastaa työtason alapintaa.
Valmiiksi asennetut työpöydät on varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Energiamoduuli |
|---|---|
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Tuotenimen attribuutti | Korkeus 900 mm |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Sopii levyn syvyyteen | 750 mm |
| Pistorasian tyyppi | E |
| Nimellisvirta | 16 A |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927068 |
|---|---|
| EAN | 4062406755706 |