Kaksipuolinen rei’itetty peltiseinä korjaamovaunuihin 222 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G914852222
- Varastotilanne
- 15kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Nro 914520, 914524, 914540, 914550.
Rakenne
Pari kantavia pystytolppia 25×25 mm teräsputkesta sekä rei’itetty teräspeltiseinä (□ 9×9 mm, 37 mm jaolla), hopeanväriseksi jauhemaalattu.
Rei’itetty seinä, jako molemmin puolin.
Toimitussisältö
Rei’itetty teräspeltiseinä sisältäen tolpaparin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rei'itetty paneeli |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Korkeus | 222 mm |
| Käyttöalue | Työpajavaunu |
| Sarja | ToolCar |
| Rei'itetyn paneelin leveys | 635 mm |
| Rei'itetty paneeli, korkeus | 222 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G914852222 |
|---|---|
| EAN | 4045197893963 |