Vetolaatikko, 75 kg 36×20G 125 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapin laatikostolle 40×24G nro 930735.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset vetolistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat.
Kantavuus 75 kg.
Rei’itetyt kiinnitysreiät uritettujen jakolistojen kiinnittämiseen 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Ulosvedettävän laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, kummassakin 1 pari ohjainkiskoja.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Soveltumaton käyttö
- Älä tee luvattomia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden ja hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Työkalukaappilaatikostoon 40×24G nro 930735.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differential-ulosvedolla. Alumiiniset vetolistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstinauhoilla.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm jaolla (laatikoiden etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Vetolaatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Vetolaatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjauskiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 36×20G |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 900 mm |
| Tehokas korkeus | 100 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 36×20 |
| Paino | 17 kg |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 900 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 125 mm |
| Efektiivinen leveys g | 36 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | ei |
| Käyttöalue | Työkalukaappi |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G930743125 |
|---|---|
| EAN | 4062406064143 |