Työkalukaapin runko ulosvedettäville laatikoille 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettävät laatikot nro 930533; 930534.
Rakenne
Työkalukaapin laatikosto 24×24G, sopii ulosvedettäville laatikoille 20×20G. Ulosvedettävien laatikoiden asennukseen 25 mm:n jaolla. Laatikosto keskeltä lukittava tappisylinterilukolla.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Kun varustat työkalukaapin laatikostoja ulosvedettävillä laatikoilla, varmista, että yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden etukorkeuksien summa on yhtä suuri kuin kaapin tehokas korkeus.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Soveltumaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden tai hyllytasoiden päällä.
- Älä laske esineitä alas äkisti.
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin nro 930533; 930534.
Rakenne
Työkalukaapin laatikostoyksikkö 24×24G, sopii 20×20G ulosvedettäville laatikoille. Ulosvedettävien laatikoiden asennukseen 25 mm jaolla. Laatikosto keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Kun varustat työkalukaapin laatikostoyksiköitä ulosvedettävillä laatikoilla, varmista, että yksittäisten laatikkojen etukorkeuksien summa on yhtä suuri kuin kaapin käytettävissä oleva korkeus.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotetyyppi | Työkalukaapin runko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 20×20G |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Leveys G:ssä | 24 |
| Tehokas korkeus | 700 mm |
| Rullattava | ei |
| Ovet | ei |
| Laatikoiden määrä | 0 |
| #N/A | 700 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Alarakenne korkeussäädettävän työpisteen alle | ei |
| Asennus työpenkkiin | Kansi seisten lattialla |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 31 kg |
| Korkeus | 800 mm |
| Maksimikantavuus | 4000 kg |
| Leveys G:ssä | 24 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 930525 |
|---|---|
| EAN | 4062406065355 |