Ulosvedettävä laatikko, yksikätinen yksittäislaatikon avauslukituksen vapautus. 75 kg 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 24×24G nro 930525.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla.
Alumiiniset tartuntalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat.
Yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden yhden käden avauslukitus estää laatikoita avautumasta kuljetuksen aikana. Vaaditaan ehdottomasti kaikissa asennusvaunuissa.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnittämiseen 25 mm jaolla (laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Laatikon runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida; se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja kutakin laatikkoa kohti.
Tarkoitettu käyttö
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kantavalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkisti.
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 24×24G nro 930525.
Malli
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset vetolistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstinauhat.
Yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden yksikätinen avauslukituksen vapautus estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Ehdottoman tarpeellinen kaikissa asennusvaunuissa.
Lävistetyt reiät urallisten jakolistojen kiinnittämistä varten 25 mm jaolla (laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Laatikostorunko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikostorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjauskiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 20×20G |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Tehokas korkeus | 25 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Paino | 8 kg |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhden käden |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 50 mm |
| Efektiivinen leveys g | 20 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | kyllä |
| Käyttöalue | Asennusvaunu |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 930534 |
|---|---|
| EAN | 4062406131166 |