Ulosvedettävä laatikko, 75 kg
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 24×24G nro 930525.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla. Alumiiniset vetolistaset, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstinauhat.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnittämistä varten 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Ulosvedettävän laatikon runko vaaleanharmaa RAL 7035, etuosat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, mukana 1 parin ohjauskiskoja.<Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 24×24G nro 930525.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla. Alumiiniset kahvalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstinauhoilla.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnittämiseen 25 mm:n jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko, mukana 1 pari ohjauskiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 20×20G |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Tehokas korkeus | 25 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Paino | 8 kg |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 50 mm |
| Efektiivinen leveys g | 20 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | ei |
| Käyttöalue | Työkalukaappi |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 930533 |
|---|---|
| EAN | 4062406063894 |