Työkalukasetit rei'itetylle paneelille
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Ripustettavaksi rei’itettyihin paneeleihin □ 9×9 mm, 37 mm jaolla.
Rakenne
Teräslevyä, GARANT-työkalunpidike muovia.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.Rakenne
Konsoli: yksilölliseen varusteluun työkalukaseteilla nro 970125; 970130.
Sopii
Ripustettavaksi rei'itettyihin paneeleihin □ 9×9 mm, 37 mm jaolla.
Rakenne
Teräslevyä, GARANT-työkalupidikkeet muovia.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalupalkit |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.5 mm |
| Syvyys | 200 mm |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 475 mm |
| Korkeus | 125 mm |
| Työkalun varrelle | 0 |
| Käyttöalue | CNC-hyllystö |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 970670 |
|---|---|
| EAN | 4045197519054 |