Tool-UNIT-työkalukasetit Vdi30
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suljettava polypropeeninen työkalukasetti, jossa on pidikkeet työkalunvarsille. Työkalukasettia voidaan käyttää erillisenä yksikkönä kuljetukseen ja varastointiin, mutta se soveltuu myös joustavaksi komponentiksi kuljetusvaunuun, CNC-kaappiin, CNC-hyllystöön ja UNIT-kantokiskoon.
Käyttötiedot
Asennukseen kantokiskoon nro 970110, 970668 ja 971270, CNC-kaappeihin nro 971201 ja 971203 sekä Multifix-kiskoon nro 928201, 943170 ja 955340 (ei sovellu nro 955350).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | CNC-palkkijärjestelmä |
|---|---|
| Syvyys | 148 mm |
| Materiaali | polypropeeni |
| Syvyys | 148 mm |
| Leveys | 240 mm |
| Korkeus | 130 mm |
| Työkalupidikkeiden lukumäärä | 8 |
| Akseliväli (a) | 55 mm |
| Työkalun varrelle | VDI 30 |
| Nostokyky | 20 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G971000VDI30 |
|---|---|
| EAN | 4045197490216 |