Tool-UNIT-työkalukasetit 0
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Suljettava polypropeenista valmistettu työkalukasetti, jossa pidikkeet työkalun varsille. Työkalukasettia voidaan käyttää erillisenä yksikkönä kuljetukseen ja varastointiin, mutta se soveltuu myös hyvin joustavaksi komponentiksi kuljetusvaunuun, CNC-kaappiin, CNC-hyllystöön ja UNIT-kantokiskoon.
Käyttötiedot
Asennukseen kantokiskoon nro 970110, 970668 ja 971270, CNC-kaappiin nro 971201 ja 971203 sekä Multifix-kiskoon nro 928201, 943170 ja 955340 (ei sovellu nro 955350).
Malli
30 mm paksu polyeteenilevy omia reikityksiä varten, esim. kiristysholkkeja ja varrellisia työkaluja varten.
Rakenne
Suljettava polypropeeninen työkalukasetti, jossa on pidikkeet työkalunvarsille. Työkalukasettia voidaan käyttää erillisenä yksikkönä kuljetukseen ja varastointiin, mutta se soveltuu myös joustavaksi komponentiksi kuljetusvaunuun, CNC-kaappiin, CNC-hyllystöön ja UNIT-kantokiskoon.
Käyttötiedot
Asennukseen kantokiskoon nro 970110, 970668 ja 971270, CNC-kaappeihin nro 971201 ja 971203 sekä Multifix-kiskoon nro 928201, 943170 ja 955340 (ei sovellu nro 955350).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | CNC-palkkijärjestelmä |
|---|---|
| Syvyys | 148 mm |
| Materiaali | polypropeeni |
| Syvyys | 148 mm |
| Leveys | 240 mm |
| Korkeus | 130 mm |
| Työkalun varrelle | 0 |
| Nostokyky | 20 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9710000 |
|---|---|
| EAN | 4045197490315 |