Taulusieni 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muovinen taulusieni, jossa huopa. Magneettinen. Täytettävä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taulupyyhin |
|---|---|
| Syvyys | 45 mm |
| Syvyys | 45 mm |
| Leveys | 160 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Taulupyyhin | Nylonkangas |
| Magneetilla | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9745671 |
|---|---|
| EAN | 4016946019217 |