Moderaatiotaulu pyörillä 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Moderaatiotaulu kevyellä ja tukevalla rakenteella, alumiinikehyksellä. Taulu pikalukituksella, joka asennetaan säädettäviin jalkoihin. Sisältää pyörät. Moderaatiotaulun pinta on harmaata huopaa, johon voidaan kiinnittää nuppineuloja molemmilta puolilta.
Saatavilla pyynnöstä myös sinisenä.
Tekniset tiedot
| Leveys | 1200 mm |
|---|---|
| Korkeus | 1950 mm |
| Paino | 5,1 kg |
| Taulun leveys | 1200 mm |
| Taulun korkeus | 1500 mm |
| Tukijalan syvyys | 615 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9745201 |
|---|---|
| EAN | 4016946186681 |