Kantokisko Tool UNIT -työkalukasetille 40
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tool-UNIT-työkalukasetin nro 971000 ripustamiseen.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.Sopii
Kiinnityskiskoihin nro 971525.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvetolaatikot suljettuina.
- Ulosvetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Varmista kaappi ehdottomasti kaatumista vastaan.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omia muutostöitä.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvetolaatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä aseta ulkonevia esineitä kaapin kotelon päälle.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
- Älä säilytä helposti syttyviä tai kemiallisia nesteitä.
- Älä säilytä elintarvikkeita kaapissa.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
Rakenne
Tool-UNIT-työkalukasetin nro 971000 ripustamiseen.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | CNC-palkkijärjestelmä |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Syvyys | 150 mm |
| Työkalukasettien lukumäärä tool-unit-kiinnityksessä | 3 |
| Syvyys | 150 mm |
| Leveys | 942 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Sopii kaappi-/osastoleveyteen | 40G |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G97127040 |
|---|---|
| EAN | 4062406163631 |