Lehtiötaulu 20
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Korkeussäädettävä taulu, magneettikiinnitteinen ja kirjoitettava. Pidike nopeaan vaihtoon kaikille yleisille lehtiötaululehtiöille. Käytännöllinen säilytyskaukalo. Helppo asennus ilman työkaluja.
Maalipinta
VaaleanharmaaRakenne
Lehtiötaulu pyörillä. Lasikuituvahvistettu, pyöreä muovijalusta, jossa 5 lukittavaa rullapyörää ja 2 sivuvartta.
Malli
Korkeussäädettävä taulu, magneettikiinnitteinen ja kirjoitettava. Pikalukitusteline kaikille yleisille lehtiöille. Kätevä säilytyskaukalo. Helppo asennus ilman työkaluja.
Maalaus
Vaaleanharmaa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lehtiötaulu |
|---|---|
| Usp1 | magneettinen |
| Korkeus | 1950 mm |
| Paino | 10 kg |
| Tyyppi | 20 |
| Tukipinnan leveys | 625 mm |
| Tukipinnan syvyys | 575 mm |
| Korkeussäädettävä | kyllä |
| Korkeudensäätöalue | 1800 - 1950 mm |
| Asennustilanne | pyöreä muovijalusta, 5 pyörää |
| Taulun leveys | 670 mm |
| Taulun korkeus | 950 mm |
| Piikkisarjalla | ei |
| Juoksurullien lukumäärä | 5 |
| Jalan materiaali | lasikuituvahvisteinen muovi |
| Korkeudensäätöalue | 1800–1950 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G97454020 |
|---|---|
| EAN | 4016946211451 |