Lehtiötaulu
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Korkeussäädettävä taulu, magneettikiinnitteinen ja kirjoitettava. Pikavaihtopidin kaikille yleisille lehtiötauluille. Käytännöllinen säilytyskaukalo. Helppo asennus ilman työkaluja.
Maalipinta
VaaleanharmaaMalli
Lehtiötaulu paikallaan pysyvä. Tukeva kolmijalkainen jalusta, kokoontaitettava ja helppo kuljettaa.
Malli
Korkeussäädettävä taulu, magneettikiinnitteinen ja kirjoitettava. Pikalukitusteline kaikille yleisille lehtiöille. Kätevä säilytyskaukalo. Helppo asennus ilman työkaluja.
Maalaus
Vaaleanharmaa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lehtiötaulu |
|---|---|
| Usp1 | magneettinen |
| Korkeus | 1880 mm |
| Paino | 7.2 kg |
| Tyyppi | 10 |
| Tukipinnan leveys | 675 mm |
| Tukipinnan syvyys | 580 mm |
| Korkeussäädettävä | kyllä |
| Korkeudensäätöalue | 1100 - 1880 mm |
| Asennustilanne | muovinen kolmijalka |
| Taulun leveys | 670 mm |
| Taulun korkeus | 950 mm |
| Piikkisarjalla | ei |
| Korkeudensäätöalue | 1100–1880 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 974540 |
|---|---|
| EAN | 4016946211444 |