ESD-laatikostoyksikkö 16G, omaan varusteluun ja ulosvedettäville laatikoille 12×20G 300 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Laatikostoyksikkö vankkaa teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettäville laatikoille differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Laatikostokotelo ESD-Workstationin nro 972010–972015 yksilölliseen varusteluun, korkeussäädettäville ESD-työpisteille nro 972017 tai ESD-työpenkeille nro 972150–972195.
Huomautus
- Kaikki muoviosat (esim. kuoret) ja kahvat eivät ole ESD-johtavia. Kun runko varustetaan laatikoilla, on huomioitava, että yksittäisten laatikoiden etukorkeuksien summa vastaa rungon tehokasta korkeutta.
- Jokaisen suojakannen kohdalle on mahdollista asentaa vain yksi ulosvedettävä laatikko, jonka etukorkeus on 50 mm, ja vain ylimpään kohtaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalukaapin runko |
|---|---|
| Rakenneversio | yksilöllistä sisustusta varten |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 12×20G |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 650 mm |
| Tehokas korkeus | 225 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Korkeus | 300 mm |
| Sarja | GridLine |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 12×20 |
| Paino | 9.5 kg |
| Leveys G:ssä | 12 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G972030300 |
|---|---|
| EAN | 4062406769727 |