ESD-laatikosto 16G ulosvetolaatikoilla, siirrettävä
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laatikostokaappi tukevasta teräsrakenteesta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg:n kantavuudella. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Kummallakin kaksi kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää (kääntyvät pyörät jarrulla pyörälle ja kääntökehälle) ⌀ 125 mm, kulutusta kestävillä, sähköä johtavilla pyörillä. Ulosvetolaatikot, joissa yhden käden yksittäisvapautus, estävät laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana.
Maalaus
Runko ja laatikot vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Laatikostokotelo yksilölliseen varusteluun ESD-Workstation nro 972010–972015, korkeussäädettävät ESD-työpisteet nro 972017 tai ESD-työpöydille nro 972150–972195.
Huomautus
Kaikki muoviosat (esim. suojukset) ja kahvat eivät ole ESD-johtavia.
Varustus taulukon mukaan
Ulosvetolaatikon etulevyn korkeus mm: 75; 75; 75; 75; 125
Rakenne
Laatikosto tukevasta teräsrakenteesta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella. Keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Kummallakin puolella kaksi kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää (kääntyvissä pyörissä pyörä- ja kääntökehälukitus) ⌀ 125 mm, kulutusta kestävillä, sähköä johtavilla pyörillä. Ulosvetolaatikoissa yhdellä kädellä toimiva yksittäisvapautus estää laatikoiden aukeamisen kuljetuksen aikana.
Pintakäsittely
Runko ja laatikot vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Laatikostokotelo yksilölliseen varusteluun ESD-Workstationiin nro 972010–972015, korkeussäädettäviin ESD-työpisteisiin nro 972017 tai ESD-työpöytiin nro 972150–972195.
Huomautus
Kaikki muoviosat (esim. suojukset) ja kahvat eivät ole ESD-johtavia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Asennusvaunu |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 12×20G |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 650 mm |
| Sisäleveys | 300 mm |
| Tehokas korkeus | 425 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Korkeus | 700 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 12×20 |
| Laatikoiden tehokas leveys | 300 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 12 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Paino | 60 kg |
| Laatikoiden määrä | 5 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Maksimikantavuus | 250 kg |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Jarruttomien kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Juoksupinta ilman kuviota | kyllä |
| Suojareunalla | kyllä |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhdellä kädellä |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 75 mm; 75 mm; 75 mm; 75 mm; 125 mm |
| #N/A | 425 mm |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Comfortclose | ei |
| Laatikoston tehokas korkeus | 425 mm |
| Toteutus | rullattava; Laatikoilla |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 972022 |
|---|---|
| EAN | 4062406166946 |