ESD-laatikosto 16G ulosvedettävillä laatikoilla
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laatikosto vakaata teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg:n kantavuudella. Keskuslukittava nastasylinterilukolla.
Maalipinta
Runko ja laatikot vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Laatikoston kotelo ESD-Workstationin nro 972010–972015 yksilölliseen varusteluun, korkeussäädettäville ESD-työpisteille nro 972017 tai ESD-työpenkeille nro 972150–972195.
Huomautus
Kaikki muoviosat (esim. suojukset) ja kahvat eivät ole ESD-johtavia.
Varustelu (taulukon käyttö)
Laatikon etulevyn korkeus mm: 75; 150
Rakenne
Laatikosto tukevaa teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella. Keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Maalaus
Runko ja laatikot vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Laatikostokotelo ESD-Workstationin nro 972010–972015 yksilölliseen varusteluun, korkeussäädettäville ESD-työpisteille nro 972017 tai ESD-työpöydille nro 972150–972195.
Huomautus
Kaikki muoviosat (esim. suojukset) ja kahvat eivät ole ESD-johtavia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpenkin runko |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 12×20G |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 650 mm |
| Tehokas korkeus | 225 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Korkeus | 300 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 12×20 |
| Laatikoiden tehokas leveys | 300 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 12 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Paino | 25 kg |
| Laatikoiden määrä | 2 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| #N/A | 225 mm |
| Älä avaa suojusta | kyllä |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 972020 |
|---|---|
| EAN | 4062406166489 |