ESD-tukijalka
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräsputkesta, 50 mm leveä, poikkituettu ja varustettu korkeudensäädön kiinnityksellä 25 mm jaolla. Jaloissa muoviset liukutuet, suojaavat lattiaa. Kaapeliohjaimilla – mahdollistavat medialiitäntöjen/kaapeleiden helpon ja oikean reitityksen.
Maalipinta
Vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Huomautus
Tukijalkoihin ilman takaseinää tai laatikostoa tarvitaan jäykistykseen kulmalevyt nro 972195. Korkeus vastaa työtason alapintaa.
Kaikki muoviosat eivät ole ESD-johtavia. Maadoitus ei ole mahdollinen jalkaosien kautta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tukijalka |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 1.5 mm |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 700 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Sopii levyn syvyyteen | 750 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 972180 |
|---|---|
| EAN | 4062406166991 |