Liitoslevy 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmalevy reunataivutetusta teräslevystä. Työpöydän jäykistämiseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Tukijalkojen lisävakautukseen.
Toimitussisältö
Kulmalevyt, sopivat pareittain yhteen tukijalkaan. Mukana ruuvit kiinnitystä varten tukijalkaan ja työtasoon.
Huomautus
Tukijaloissa on valmiit reiät kulmalevyn kiinnitystä varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Liitoslevy |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 40 mm |
| Syvyys | 40 mm |
| Leveys | 205 mm |
| Korkeus | 180 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9721951 |
|---|---|
| EAN | 4062406167950 |