VARIO-Box-päätykappale, 1 kaukalo
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Aqurado
- Tuotenumero
- G960960
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Ohje
Pohjalevyt koteloiden kiinnittämistä varten - katso nro 961140.
Tekniset tiedot
| Väri | musta |
|---|---|
| Syvyys | 73 mm |
| Syvyys | 73 mm |
| Materiaali | ABS-muovia |
| Leveys | 48 mm |
| Pinottava | kyllä |
| Väri | musta |
| Väri | musta |
| Kiinnitys nukkamattoon | kyllä |
| Kaukalojen lukumäärä | 1 |
| Päätykappale yksilölliseen pituussäätöön | kyllä |
| Altaan tehokas leveys | 37 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G960960 |
|---|---|
| EAN | 4037519000814 |