Pohjalevy mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Aqurado
- Tuotenumero
- 961140
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Käyttö
Koko 1056×624 tarvittavaan kokoon itse leikattavaksi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ritilämatto |
|---|---|
| Väri | musta |
| Syvyys | 624 mm |
| Syvyys | 432 mm |
| Materiaali | muovi |
| Leveys | 384 mm |
| Väri | musta |
| Väri | musta |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 442 mm |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 391 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 961140 |
|---|---|
| EAN | 4037519006434 |