Varaistukkapalat, pari, ruuveilla 'Heuer Front' -malliin
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Brockhaus heuer
- Tuotenumero
- G967405140
- Varastotilanne
- 2kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ruuvipenkkeihin 'Heuer-Front' nro 967360; 967380 ja 'Heuer-Compact' nro 967460.
Rakenne
Pintakarkaistu ja sinkitty, 1 puoli uritettu, 1 puoli hiottu, käännettävä.
Toimitussisältö
Sisältää asennusruuvit.
Tekniset tiedot
| Korkeus | 18 mm |
|---|---|
| Syvyys | 10 mm |
| Kiinnityspintojen tyyppi | toinen puoli uritettu, toinen puoli sileä, käännettävät. |
| Leuan leveys | 140 mm |
| Kiinnitysreikien välinen etäisyys | 85 mm |
| Syvyys | 12 mm |
| Korkeus | 22 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G967405140 |
|---|---|
| EAN | 4010898116406 |