Ruuvipenkki "Heuer Compact" pikasäädöllä 120 mm 120 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Brockhaus heuer
- Tuotenumero
- G967460120
- Varastotilanne
- 1kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kevyt teräsrakenne kompakteilla mitoilla, kokonaan taottua terästä. Avautuu eteenpäin.
Sisäänrakennetut putkileuat tavallisten leukojen alapuolella.
Uusi pikasäätö avautumalle 0–125 mm HEUER Quicklaunch -toiminnolla: pikasäätö nappia painamalla ilman vipua.
Lisäksi putkirungossa senttimiasteikolla varustettu avautuman ilmaisin helpottaa esisäätöä.
Upotetut leuat, pintakarkaistut ja sinkityt. Puristusvoima 10 kN.
Toinen puoli uritettu, toinen puoli sileä. Käännettävät ja vaihdettavat.
Toimitussisältö
Sis. kiinnitystarvikkeet työpöytään asennusta varten.
Erikoistarvikkeet
Kääntöalusta nro 967390 koko 100.
Vara-leuat nro 967405 koko 120.
Kiinnityspanta nro 967400 koko 100.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Penkki-/ruuvipenkki |
|---|---|
| Vaihdettavat leuat | kyllä |
| Leuan leveys | 120 mm |
| Leuan leveys | 120 mm |
| Avaussuunta | avautuu eteenpäin |
| Materiaali | Teräs, taottu |
| Kiinnityssyvyys | 65 mm |
| Putkipidätysleuat putkille, joiden ulko-⌀ | 15 - 50 mm |
| Jänneväli | 125 mm |
| Paino | 4.8 kg |
| Sarja | Heuer Compact |
| Putkipidätysleuat putkille, joiden ulko-⌀ | 15 - 50 mm |
| Pika-asetuksen kiinnitysalueet | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G967460120 |
|---|---|
| EAN | 2050002047846 |