Aluslevy ruuvipuristimelle
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G967330
- Varastotilanne
- 86kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Pyökkimultiplex-levy, vedenkestävästi liimattu, pintahiottu ja öljytty. Pyöristetyt reunat.
Käyttötiedot
Yleiskäyttöinen alusta kaikentyyppisille ja -kokoisille ruuvipuristimille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Aluslevy |
|---|---|
| Korkeus | 50 mm |
| Syvyys | 250 mm |
| Syvyys | 250 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Materiaali | Pyökki-Multiplex |
| Pinta | Lakattu värittömällä UV-lakalla. |
| Leveys | 300 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G967330 |
|---|---|
| EAN | 2050001764331 |