Pöytäruuvipenkki ”Heuer-Front” vaihdettavilla leuoilla
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kokonaan muottitaottua terästä – taatusti tuhoutumaton.
Aukeaa eteenpäin. Kiinteästi taotut putkileuat normaali- leukojen alla. Tukeva, kokonaan sinkitty kara, jossa kaksiasentoinen trapetsikierre leukojen nopeaan avaamiseen ja sulkemiseen. Sinkitty karakahva teräksisillä lukitusrenkailla. Kara ja johteet on suojattu lialta. Säädettävä prismaohjaus molemmin puolin.
Vahvistettu alasin oikaisu- ja taontatöihin.
Upotetut leuat, pintakarkaistut ja sinkityt. Toinen puoli uurrettu, toinen puoli sileä. Käännettävät ja vaihdettavat.
Maalipinta
Sininen vasaralakka, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Sis. kiinnitystarvikkeet asennukseen työtasoon.
Huomautus
Sopiva korkeussäädin, ks. nro 967540.
Tekniset tiedot
| Leuan leveys | 140 mm |
|---|---|
| Leuan leveys | 140 mm |
| Avaussuunta | avautuu eteenpäin |
| Materiaali | Teräs, muottiintaottu |
| Kiinnityssyvyys | 80 mm |
| Putkipidätysleuat putkille, joiden ulko-⌀ | 27 - 70 mm |
| Jänneväli | 200 mm |
| Paino | 16 kg |
| Sarja | Heuer Front |
| Putkipidätysleuat putkille, joiden ulko-⌀ | 27 - 70 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 967360 |
|---|---|
| EAN | 2050002047693 |