Penkkiruuvipenkki 'Matador' 100 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kokonaan taottua terästä – taatusti särkymätön
- Aukeaa eteenpäin kaksialueisella trapetsikierteellä.
- Kara suojattu lialta.
- Jyrsityt, pintakarkaistut leuat.
- Karkaistu, säädettävä ohjain.
- Mittaskaala nopeaan esiasetukseen.
- Suuri, karkaistu alasin oikaisu- ja muokkaustöihin.
Kiinteä malli.
Toimitussisältö
Sis. kiinnitystarvikkeet työpöytään asennusta varten.
Lisävarusteet
Lisäleuat nro 967210; 967215; 967220; 967225, alkaen koosta 120 mm.
Huomautus
Sopiva korkeudensäädin, katso nro 967530.
Seliteteksti
enintään 90 mm
Tekniset tiedot
| Leuan leveys | 100 mm |
|---|---|
| Leuan leveys | 100 mm |
| Avaussuunta | avautuu eteenpäin |
| Kiinnityssyvyys | 65 mm |
| Jänneväli | 125 mm |
| Paino | 6 kg |
| Sarja | Matador Multiplus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G967170100 |
|---|---|
| EAN | 2050002047518 |