Pöytäruuvipuristin ”Matador” kiristysruuvilla
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Ridgid peddinghaus
- Tuotenumero
- 967190
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Pöytäruuvipuristin ”Matador” kiristysruuvillaTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Penkki-/ruuvipuristin |
|---|---|
| Leuan leveys | 100 mm |
| Leuan leveys | 100 mm |
| Avaussuunta | avautuu eteenpäin |
| Materiaali | Teräs, muottiintaottu |
| Kiinnityssyvyys | 65 mm |
| Jänneväli | 125 mm |
| Sarja | Matador Multiplus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 967190 |
|---|---|
| EAN | 2050002047587 |