Pöytäruuvipenkki 'Matador' kääntöalustalla 180 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kokonaan vapaataontaisesta teräksestä – taatusti tuhoutumaton
- Avautuu eteenpäin kaksivaiheisella trapetsikierteellä.
- Kara suojattu lialta.
- Jyrsityt, pintakarkaistut kiinnitysleuat.
- Karkaistu, säädettävä ohjaus.
- Mitta-asteikko nopeaan esiasetukseen.
- Suuri, karkaistu alasin oikaisu- ja taontatöihin.
Kääntöalustalla, kääntyvä 360° ja lukittavissa mihin tahansa asentoon kiristysmekanismilla.
Toimitussisältö
Sis. kiinnitysosat työpöytään asennusta varten.
Erikoisvarusteet
Lisäleuat nro 967210; 967215; 967220; 967225, koosta 120 mm alkaen.
Tekniset tiedot
| Leuan leveys | 180 mm |
|---|---|
| Leuan leveys | 180 mm |
| Avaussuunta | avautuu eteenpäin |
| Materiaali | Teräs, muottiintaottu |
| Kiinnityssyvyys | 120 mm |
| Putkipidätysleuat putkille, joiden ulko-⌀ | 1/8 − 7 tuumaa |
| Jänneväli | 225 mm |
| Sarja | Matador Multiplus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G967180180 |
|---|---|
| EAN | 2050002047570 |