Vaatekaappi tappisylinterilukolla 4 4
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Toteutus
Ovet vaimennetuilla vasteilla. Muoviset liukutuet jalustaosassa. Jalustan korkeus 80 mm. Kannen korkeus 40 mm. Kansi ja jalusta ovat samassa tasossa ovien kanssa. Asennetut kääntöovet. Oven kätisyys voidaan vaihtaa oikealta vasemmalle muutamalla otteella. Korkealaatuinen sylinterilukko liukukahvassa.
Sisävarustus: vaatekoukkulista 3 koukulla, sijoitettu suoraan osaston ylimmän hyllyn alle.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on ehdottomasti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0,9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukituslieriö |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Tuotetyyppi | Vaatekaappi |
| Leveys G:ssä | 32 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Kaapin etulevyt | ovi kokonaan peltiä |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 81.5 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Jalustan toteutus | Sokkelit |
| Vaatetankojen lukumäärä | 1 |
| Tuuletusaukot takaseinässä | kyllä |
| Oven tuuletusaukot | ei |
| Viistokatto | ei |
| Sopii umpikypärään | kyllä |
| Tehokas korkeus per vaateosio | 900 mm |
| Erikoislakka saatavilla | kyllä |
| Lukon tyyppi | Sylinterilukko |
| Osioiden lukumäärä | 4 |
| Normi | DIN 4547 |
| Tehokas korkeus per osio | 900 mm |
| Tehollinen syvyys per vaateosasto | 450 mm |
| Irrotettava jalusta | ei |
| Tehokas leveys per verhoiluosio | 340 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9490734 |
|---|---|
| EAN | 4062406073206 |