Pystykaappi rei'itetyllä paneelilla, leveys 40G, ikkunaovilla 2000 mm 2000 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pystykaappi kulissiulosvedolla ja kääntöovella on vahvistettu sisäpuolelta ja lukittavissa 2K-Haptoprene-työntökahvalla ja tappisylinterilukolla. Vapaasti kannattavalla pystyulosvedolla, jossa □ 9×9 mm 37 mm jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden sekä rei'itettyjen paneelien lisävarusteiden kiinnitykseen. Rei'itetyt paneelit ovat säädettävissä 25 mm jaolla. Rei'itetyt paneelit on varustettu teleskooppikiskoilla. Kantavuus per ulosveto 80 kg.
Kaappi keskijakajalla, jossa □ 9×9 mm 37 mm jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnitykseen. Pystyulosvedon molemmin puolin käytettävissä oleva pinta-ala 1,54 m2.
Maalipinta
Vakioversio rungolla ja ulosvedoilla, vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut.
Huomautus
Sopivat lisävarusteet, esim. GARANT easyFix -koukut ja pidikkeet, löytyvät ryhmästä 95.
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
|---|---|
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 1000 kg |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Tuotetyyppi | Pystykaappi |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Hyllyjen lukumäärä | 5 |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 132 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Kantavuus, pystysuora ulosvetokuorma | 80 kg |
| Pystysuoran ulosvedon tehokas korkeus | 1692 mm |
| Pystysuuntaisen ulosvedon tehokas syvyys | 456 mm |
| Pystysuuntaisten ulosvetojen määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9421232000 |
|---|---|
| EAN | 4069515001052 |