Säilytystarjotin noston apuvälineille ja nostoliinoille 20
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Säilytyskaukalo vertikaalikaappeihin, joissa on rei’itetty paneeli nro 942111–942173.
Maalipinta
Kaukalo antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ei konfiguroitavissa.Sopii
Kaappi, syvyys 20G.
Toimitussisältö
Sis. 3 kpl GARANT easyFix -peruslevyjä nro 955820, koko 2.
Rakenne
Säilytystarjotin pystykaappiin, jossa perforoitu paneeli nro 942111–942173.
Maalipinta
Tarjotin antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ei konfiguroitavissa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hyllytason pohjakaukalo |
|---|---|
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 20 kg |
| Syvyys | 130 mm |
| Leveys | 407 mm |
| Korkeus | 85 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 15 kg |
| Nostokyky | 15 kg |
| Sopii kaapin syvyyteen koossa | 20 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G94219720 |
|---|---|
| EAN | 4069515000987 |