Pystykaappi rei’itetyllä paneelilla, leveys 30G, täysin teräspellistä valmistetut ovet, 2000 mm 2000 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pystykaappi kulissiulosvedolla ja kääntöovella; sisäpuolelta vahvistettu ja lukittavissa 2K-Haptoprene-liukukahvalla ja tappisylinterilukolla. Vapaasti kannatettu pystyulosveto, jossa □ 9×9 mm 37 mm jaolla GARANT easyFix -koukkujen, pidikkeiden sekä rei’itettyjen paneelien lisävarusteiden kiinnittämiseen. Rei’itetyt paneelit ovat säädettävissä 25 mm jaolla. Rei’itetyt paneelit on varustettu teleskooppikiskoilla. Kantavuus per ulosveto 80 kg.
Kaappi keskijakajalla, jossa □ 9×9 mm 37 mm jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja pidikkeiden kiinnittämiseen. Pystyulosvedon molemmin puolin käytettävissä oleva pinta-ala 1,54 m2.
Maalaus
Vakio: runko ja ulosvedot vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Sopivat lisävarusteet, esim. GARANT easyFix -koukut ja pidikkeet, löytyvät ryhmästä 95.
Rei’itettyyn paneeliin ei voi asentaa lisäulosvetoja.
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
|---|---|
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 1000 kg |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Tuotetyyppi | Pystyskaappi |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Hyllyjen lukumäärä | 5 |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 116 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Kantavuus, pystysuora ulosvetokuorma | 80 kg |
| Pystysuoran ulosvedon tehokas korkeus | 1692 mm |
| Pystysuuntaisen ulosvedon tehokas syvyys | 456 mm |
| Pystysuuntaisten ulosvetojen määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9421112000 |
|---|---|
| EAN | 4069515001021 |