Pystykaappi rei'itetyllä paneelilla, leveys 30G, ikkunaovilla, 2000 mm 2000 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pystykaappi, jossa on urakiskoilla liukuva ulosveto ja kääntöovi, on sisäpuolelta vahvistettu ja lukittavissa 2K-Haptoprene-liukukahvalla tappisylinterilukolla. Vapaasti kantava pystyulosveto, jossa □ 9×9 mm 37 mm:n jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden sekä rei'itettyjen paneelien tarvikkeiden kiinnitykseen. Rei'itetyt paneelit ovat säädettävissä 25 mm:n jaolla. Rei'itetyt paneelit on varustettu teleskooppikiskoilla. Kantavuus per ulosveto 80 kg.
Kaappi keskitukilevyllä, jossa □ 9×9 mm 37 mm:n jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnitykseen. Pystyulosvedon käytettävä pinta-ala molemmin puolin 1,54 m2.
Maalipinta
Vakioversio: runko ja ulosvedot vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Sopivat tarvikkeet, esim. GARANT easyFix -koukut ja -pidikkeet, löytyvät ryhmästä 95.
Rei'itettyyn paneeliin ei voida asentaa lisäulosvetoja.
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
|---|---|
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 1000 kg |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Tuotetyyppi | Pystyskaappi |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Hyllyjen lukumäärä | 5 |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 116 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Kantavuus, pystysuora ulosvetokuorma | 80 kg |
| Pystysuoran ulosvedon tehokas korkeus | 1692 mm |
| Pystysuuntaisen ulosvedon tehokas syvyys | 456 mm |
| Pystysuuntaisten ulosvetojen määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9421122000 |
|---|---|
| EAN | 4069515001038 |