Lisähyllytaso seinäkaappiin
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Seinäkaappeihin nro 943901–943907.
Rakenne
Hyllyt sinkitystä teräslevystä.
Toimitussisältö
Hyllyt ja kannattimet.
Huomautus
Koko 30 ja 40 sopivat kaappeihin, joiden leveys on 60G ja 80G, koska niissä on kaksi osastoa.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntymisalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytystä varten.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytystä varten.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Kaappi on ehdottomasti varmistettava kaatumista vastaan.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee muutostöitä omin päin.
- Älä ylikuormita kaappeja, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllyjä.
- Älä seiso tai istu kaappien, ulosvedettävien laatikoiden tai hyllyjen päällä.
- Älä aseta kaapin rungon päälle ulkonevia esineitä.
- Älä laske esineitä alas äkisti.
- Älä säilytä syttyviä tai kemiallisia nesteitä.
- Älä säilytä elintarvikkeita kaapissa.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
Sopii
Seinäkaappeihin nro 943901–943907.
Malli
Hyllytaso sinkitystä teräslevystä.
Toimitussisältö
Hyllytaso kannattimilla.
Huomautus
Koko 30 ja 40 sopivat kaappeihin, joiden leveys on 60G ja 80G, koska niissä on kaksi osiota.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylly |
|---|---|
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 65 kg |
| Materiaali | Sinkityt |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 65 kg |
| Syvyys | 325 mm |
| Leveys | 450 mm |
| Paino | 1 kg |
| Käyttöalue | Seinäkaappi |
| Paksuus | 35 mm |
| Sopii varastolaatikoihin | 3 kpl nro 963321, koko SB4 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 943914 |
|---|---|
| EAN | 4062406135591 |