Hyllykaapin hyllytaso, syvyys 11 G 30 30
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaappi nro 944003–944009; nro 945001–945003.
Rakenne
Hyllytaso sinkitystä teräslevystä.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja laatikot suljettuina.
- Laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Kaappi on ehdottomasti varmistettava kaatumista vastaan.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omatoimisia muutostöitä.
- Älä ylikuormita kaappia, laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, laatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä aseta ulkonevia esineitä kaapin kotelon päälle.
- Älä laske esineitä alas äkisti.
- Älä säilytä syttyviä tai kemiallisia nesteitä.
- Älä säilytä elintarvikkeita kaapissa.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
Sopii
Kaapit nro 944003–944009; nro 945001–945003.
Malli
Sinkitystä teräslevystä valmistettu hyllytaso.
Tekniset tiedot
| Materiaalin paksuus | 0,9 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylly |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 80 kg |
| Materiaali | Sinkityt |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 80 kg |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 700 mm |
| Paksuus | 35 mm |
| Sopii varastolaatikoihin | 4 kpl nro 963321, koko SB4 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G94406130 |
|---|---|
| EAN | 4062406136451 |