Yleiskäyttöinen akkukäyttöinen porakone -sarja 62 62
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja laatikkorasterimitta 20 G × 16 G, eli 500 × 400 mm (L × S).
Työpajavaunu nro 914520–914582.
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-soluvaahtomuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Soluvaahtomuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 955028: 1 kpl.
GARANT-kärkisarja, 61 osaa, nro 676040: 1 kpl.
GARANT easyPick -pientarvikeastiat nro 951211 koko 3×3/1: 2 kpl
Sopii
GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja laatikkojako 20 G × 16 G tai 500 × 400 mm (L × S).
Työpajavaunu nro 914520 – 914582.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Soluvaahtomuovipehmuste |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 20×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 50 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 125 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Sopii työpistekalusteisiin | Verstasvaunu |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 125 mm; 200 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 62 |
| Laatikon täyttöaste g | 20×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 50 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 125 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95502862 |
|---|---|
| EAN | 2050002004559 |