Verstastarvikkeiden valikoima 5 5
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Korjaamotarvikkeiden valikoimaToimitussisältö, taulukkokäyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954853: 1 kpl
GARANT LED-taskulamppu nro 081505 koko 125: 1 kpl
EDDING pysyvä merkintäkynä nro 085130 koko R: 1 kpl
GARANT mukavuussuojalasit nro 096200 koko CLEAR: 1 kpl
GARANT yleisveitsi nro 845020: 1 kpl
Katkoteräsarja 10 osaa nro 845010 koko 10: 1 kpl
Rakenne
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Toteutus | työkalusarjan kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9548535 |
|---|---|
| EAN | 2050002070202 |